KARGO VE İADE

Hafta içi saat 12.00'ye kadar gelen siparişiniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1 veya 2 gün içerisinde adresinize ulaşmaktadır. (Dünyayı ve ülkemizi tehdit eden Covid-19 virüs salgını nedeni ile bir kapanma durumunda şirketimizin sadece belirli departmanları çalışacağı için buna benzer durumlarda siparişleriniz gecikmeli olarak kargoya verilebilecektir. Böyle durumlarda yaşanabilecek gecikmeleri anlayışla karşılayacağınızı temenni ediyoruz.)

Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ya da UPS Kargo ile size ulaştırılacaktır..

Derishow'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Değişim ve iade ücretsizdir.

Değişim ve iade taleplerinizde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ya da UPS Kargo’yu tercih etmeniz ve ilgili müşteri kodumuzu kargo görevlisine iletmeniz yeterlidir.

Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 315331880

UPS Kargo müşteri kodumuz: W42153

Siparişlerim sayfasından siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Siparişlerim sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip, kullanıcı hesabı menüsünde "Kargom Nerede" linkine tıklayarak sevkiyat durumunuzu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi geçilecektir.

Sipariş adresinizi Hesabım sayfasında bulunan Adres Defteri bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz.

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi bir sonraki gün yeniden sevkiyata çıkartır. Tekrardan adresinizde bulunmamanız durumunda 3. gün yeniden dağıtıma çıkartmak için yazılı iznimiz doğrultusunda adresinize teslimatı gerçekleştirir. Aksi halde siparişiniz derishow.com.tr deposuna geri döner.

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile karşılaştırıp aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış, yırtılmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik olduğunu fark ettiğiniz kargonuzu bekletmeden firmamıza iade etmenizi ve bu konuda bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Ücretsiz iade edebileceğiniz müşteri kodlarımız;

Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 315331880

UPS Kargo müşteri kodumuz: W42153

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin içinde size ulaştırılır. Aynı zamanda üyeliğinizde kullandığınız mail adresinize de mail yoluyla gönderilir. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da "aslı gibidir" kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz.

Derishow.com.tr’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine "Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.

Faturanızda yazan ve kargo paketinden çıkan ürün aynı değilse 14 gün içinde tarafımıza başvurabilirsiniz. Başvurunuzun ardından anlaşmalı kargolarımız UPS Kargo veya Yurtiçi Kargo ile hiçbir ücret ödemeden ürünü geri gönderebilirsiniz.

Ücretsiz iade edebileceğiniz müşteri kodlarımız;

Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 315331880

UPS Kargo müşteri kodumuz: W42153

Derishow'dan yapılan tüm değişim ve iadelerde kargo ücretsizdir.


15 gün içerisinde iade hakkı:

Satın almış olduğunuz ürün/ürünleri giyilmemiş, yıkanmamış, etiketleri zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizi teslim aldığınız tarihten 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Abiye (gece), takı ve aksesuar (şapka, şal, kolye, broş, yaka) ürünlerinde iade veya değişim yapılamamaktadır.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Derishow; (ürünler adrese ulaştığından itibaren) geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

Değişim:

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin renk ya da beden değişimi için iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 2 iş günü içerisinde incelemeye alınarak yeniden satışına engel bir durum olmadığı onaylandığı takdirde talep ettiğiniz değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz iade veya değişim kargo müşteri kodlarımız;

Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 315331880 / UPS Kargo müşteri kodumuz: W42153

İade ve Değişim Adresi: Ihlamur Cad. Yeşil Çimen Sok. No:17 Fulya / Beşiktaş / İstanbul

Destek için; mektup@derishow.com.tr adresinden veya 0 (533) 271 15 47 numaralı WhatsApp Derishow Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Yeni Hesap Kaydı